Doprava

doprava-vlakem_01.jpg

VLAKEM

doprava-autobusem_01.jpg

BUSEM

doprava-autem_01.jpg

AUTEM

doprava-autobusem_01.jpg

MHD Brno

 
     

     Linky 44, 84

 

HOTEL

Ubytování zajišťuje pořadatel v hotelu Voroněž I**** a Voroněž II***, Křížkovského 458/47, Brno 3.

Ceny pokojů:
Voroněž I ****:  2100,- Kč za dvoulůžkový (1/2) pokoj/noc, 1600,- Kč za jednolůžkový (1/1) pokoj/noc.
Voroněž II *** : 1900,- Kč za dvoulůžkový (1/2) pokoj/noc, 1400,- Kč za jednolůžkový (1/1) pokoj/noc.

Žádáme účastníky, aby si ubytování neobjednávali přímo v hotelu, ale prostřednictvím konferenčního systému. V době konání konference je možné zajistit ubytování v tomto hotelu a za danou cenu pouze prostřednictvím organizátora - TANGER spol. s r.o.
Ubytování, které nebude do 30. 9. 2013 uhrazeno, bude stornováno, nebude-li se sekretariátem výboru dohodnuto jinak.

Hotely jsou umístěny vedle sebe a v těsné blízkosti brněnského výstaviště a středu města. Voronež I poskytuje kvalitní ubytování s kapacitou 368 pokojů, suite a business suite s Wi-Fi zdarma. Pokoje mají elektronické zámky, dveřní kukátka a kouřové hlásiče, satelitní a pay TV s interaktivním systémem pro kontakt s recepcí, minibar. Voroněž II nabízí pokoje a suite třídy economy s koupelnou, WC, telefonem s přímou volbou, TV se satelitními programy. Více na:
www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.html,
www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-ii.html.
 

OKOLÍ                                                                                                                                                                                                  BRNO V KOSTCE

pěší vzdálenost:
Výstaviště Brno (0,5 km), Pivovar Brno (1 km), Hrad Špilberk (1,8 km), Katedrála sv. Petra a Pavla (2,2 km), Moravská galerie (2,3 km), Botanická zahrada (2,9 km) Moravské zemské muzeum (3 km), Kapucínský kostel a krypta (3 km), Náměstí Svobody (3km), Labyrint pod Zelným trhem (3 km)

nad 5 km:
ZOO Brno
(11 km), Plavba po Brněnské přehradě (12 km), Mohyla míru (19 km), Masarykův okruh (20 km), Hrad Veveří (21 km), Zámek Slavkov (26 km), Moravský kras (30 km)